Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
u mnie w szkole nie wiadomo z jakich przyczyn matury z dodatkowych przedmiotów sie nie odbeda;/ a chcialam sprawdzic jak mi pojdzie rozszerzony wos. w sobote chyba sama zasiade do arkusza, tylko kto sprawdzi mi prace?;p bo ja sama jestem troche nieobiektywna ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a angielski poszedl mi byle jak, zapomnialam o wszystkich słowkach z listu formalnego, a niedawno na lekcji pisalismy podanie o prace;/ ech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja to w ogole nie pamietam tych zasad listow formalnych nieformalnych blabla.. po prostu sobie pisalam ;d praktycznie to jak tutaj teraz na forum tylko jakies tam i am writing in response to blebleble i oczywiscie same kwiatki typu could, would, please i ogolnie "lizanie pupy" temu domniemanemu pracodawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1 CBDAE 2 FTFTT 3BCADA 4 FFTTTF 5 FHGBCDE 6 ADCBCCB Z GAZETY WYBORCZEJ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh, oceny jednak o niczym nie swiadcza, mam spoko oceny z anglika a tu wszystko zwaliłam, nie wiem co bedzie z matura prawdziwa, jak nauczyc sieroboc tetksty ze zrozumieniem i sluchanki:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma ktos moze juz arkusz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak wam poszedł rozszerzony angielski?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tez zwalilam ... hmmm.... ja mam ale to w gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o ktorej maja byc arkusze w necie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 15 na edulandii, wczoraj weszlam ok.15:10 i juz byly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
31/35 więc nie jest tak źle, ale zrobiłem takie durne błędy w jednym zadaniu, że aż żal xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy są już arkusze z historii????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
30/35 Nie jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podstawowa była banalna byłby 100% gdyby nie 1 głupi błąd w readingu ^^ Jeżeli chodzi o rozszerzony to listening była na poziomie podstawy a nawet prostszy, tematy wypracowań i gramatyka śmiechu warte mogli się troche bardziej wysilic.. Jedyne czego nie jestem do końca pewna, to reading, gdyż nie zwróciłam uwagi na czas i przed ostatni reading zrobiłam na szybkiego na wyczucie nawet nie czytając tekstu ;/ Piszcie jakie są wasze wrażenia i jak wam poszło wink.gif
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eh matura z angielskiego poszła mi fatalnie zapomniałam wszystkich słówek jak zdam w maju mature to będzie cud
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A macie moze odpoweidzi z poz rozsz. cz. II, nigdzie nie potrafię znaleźć a tak mi zależy na sprawdzeniu sobie readingów. Proszę o info i pzodrawiam, podstawy dość proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gdzie sie uczycie, przygotowujecie? W jakies szkole? np w TFLSIe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojjjjjjjjj dziś było łatwo...zobaczymy w maju :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...